Gizlilik ve Güvenlik

GİZLİLİK VE GÜVENLİK 

GRS GRUP kişisel bilgileriniz hem online, hem offline olarak koruma altındadır. Üyelik ve sipariş işlemlerinizi gerçekleştirirken verdiğiniz bilgiler SSL güvenlik sistemi ile korunmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle sistemimizde saklanmamaktadır. Müşterilerimizin bilgileri üçüncü şahısların müdahalesinden özenle korunmaktadır.

GRS GRUP'a ait internet sitesinden yaptığınız alışverişlerinize ait bilgileriniz kesinlikle başka kurum veya kuruluşlarla paylaşılmaz. Üçüncü şahıslar size ait bilgilerinize ulaşamaz veya değiştiremezler. Ödeme sırasında girdiğiniz kredi kartı bilgileriniz, 3D Secure sistemi ile siz ve bankanız arasında gerçekleşmektedir.

Bu bilgi alışverişinin güvenliği, SSL (Secure Socket Layer) adı verilen şifreleme protokolleri ile sağlanmaktadır. 128 Bit SSL sertifikalı ödeme sistemimizde, Kredi Kartı bilgileriniz ya da bilgilerinizin herhangi bir parçası kaydedilmemektedir ve kredi kartınızı size tahsis eden banka haricinde hiç bir kişi tarafından kart bilgilerinize erişilememektedir. Kredi Kartı bilgileriniz, güvenli bölgede girilip doğrulandıktan sonra bankanızın onaylama sistemine gönderilir ve bankanızdan gelen onay ile ödemeniz gerçekleştirilmiş olur.

Kredi kartı bilgileriniz GRS GRUP tarafından saklanmaz veya kaydedilmez.

GRS GRUP müşteri izinleri alınmış ve segmente edilmiş hedef kitlelerine kampanyalar ile ilgili bilgilendirme e-posta gönderebilir. Bu e-postaları almak istemiyorsanız e-posta içerisindeki üyelikten ayrıl linkine tıklayarak e-posta listesinden çıkabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.